sestdiena, 2011. gada 17. septembris

Vēlēšanu boris

Iedvesmojoties no Lindas blogā izteiktā aicinājuma, nolēmu šodien nodoties borēšanai arī es.
Negribēju iesākt neko jaunu, tāpēc ķēros pie savas iesāktās naudasrotas turpināšanas. Par naudasrotu saucu to tādēļ, ka tajā tiek ieguldīts ļoti daudz naudiņas - nu tādā pavisam burtiskā nozīmē. :) Un manai šodienas izvēlei arī ir sava simbolika. Šķiet, ka pilnīgi neviens nešaubās, ka pēc vēlēšanām mūsu dzīve strauji ies uz augšu, līdz ar ko naudas daudzums mūsu makos pieaugs ģeometriskā progresijā.
Te var aplūkot pašus pirmsākumus, kad projekts bija plānošanas stadijā kaut kad martā. Var jau redzēt, ka naudas daudzums vēl nav pietiekams.

Šeit mana rotiņa šorīt pirms balsojuma (sorī par atbaidošo krāsu, bija uzlicies kaut kāds briesmīgs režīms).

Un te jau vakarā. Izdarīts nav daudz, bet, kā teica biedrs Ļeņins: "Labāk mazāk, toties labāk."


Lai gan tas nav īpaši nofotografēts, bet varu paziņot, ka rotai nepieciešamā nauda JAU ir savākta. Paldies visiem ziedotājiem, tas ir, es gribēju teikt pārdevējiem un jo īpaši vēlos uzteikt laipno darbinieci no Aurum auto, kas man vairākus latus izdeva melnajā sīknaudā.

5 komentāri:

 1. Feina ideja!
  Nebaltām dienām noderīga ļoti ;))

  AtbildētDzēst
 2. Kad pienāks TIK nebalta diena, tad jau 3 naudas reformas pa starpu būs bijušas. :D

  AtbildētDzēst
 3. Ļoti interesanta rota...Gribētos redzēt smalko procesu...un galarezultātu!

  AtbildētDzēst
 4. Ļoti oriģināla ideja.Pie tam jocīgi, ka sāc no sāniem, nevis ar centrālo elementu.Tam arī jābūt pietiekoši "svarīgam" pēc visiem gravitācijas likumiem
  Nez kas tur beigās sanāks?
  :) Vidū ietamborē 1 latu!

  AtbildētDzēst
 5. Pirmie neizdevās pārāk perfekti, tāpēc arī tā izlēmu tos likt kā malējos. Vidus lai paliek saldajam. Par latu nezinu, es laikam tomēr esmu par skopu. :D

  AtbildētDzēst